הפעל עצור
  • 1
  • 2
  • 3

היום יום ראשון י"ג בניסן 13.4.14: ההגרלה הנדירה על ספר התורה

13/04/2014

התעניינות שיא בהגרלת הענק ההיסטורית והנדירה הנדירה שעליה הכריז ארגון הפעילים יד לאחים על ספר תורה מהודר ומפואר. את המוקד שפתח יד לאחים להרשמה להגרלה הציפו כל הימים האחרונים המוני פניות של יהודים מכל רחבי הארץ המבקשים לזכות בקיומה של המצווה הנדירה.

במסגרת הזכייה הגדולה והחשובה בספר תורה, מהודר ומפואר, יזכה העולה בגורל – שייערך הערב בשעה 20:00  – גם במימון העלות של מודעות רחוב המבשרות על הכנסת ספר התורה, ואפילו במימון התהלוכה לבית הכנסת של הזוכה המאושר.

ממוקד יד לאחים נמסר על פניות מרגשות ביותר שנרשמו בימים האחרונים. כך, למשל, היו אלו בני משפחות רבים שבקרבם בוערת השתוקקות זה זמן רב להנציח את זכר יקיריהם בספר תורה מהודר. הללו התארגנו במשותף, כשהם מגייסים לשם כך את כל בני המשפחה המורחבת. כולם התקשרו להירשם להגרלה במוקד יד לאחים, במטרה להגדיל את סיכוייהם בזכייה הגדולה.

במקביל, נרשמו התארגנויות מעוררות השתאות של קהילות ובתי כנסת שבהם הכריזו הגבאים על מבצע שבו נקרא כל הקהל להשתתף בהגרלה על מנת להעניק לבית הכנסת ספר תורה שיוכנס אליו ברוב פאר והדר. מהמוקד הטלפוני נמסר כי ההרשמה להגרלה תיסגר היום בשעה 8:00 בערב בדיוק, וכי עקב הלחץ הצפוי בשעות האחרונות מתבקש הציבור להקדים ולהתקשר מוקדם ככל האפשר.

 

להשתתפות בהגרלה לחצו כאן

או חייגו 1-800-620-640

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100