הפעל עצור
  • 1
  • 2
  • 3

הזוכים בהגרלת ספר התורה של יד לאחים: "מודים לבורא עולם שזיכנו במתנה הגדולה הזו"

14/04/2015


>>> רצו"ב הקלטת אם המשפחה הנרגשת, ברגע קבלת ההודעה על הזכייה


בהגרלה שנערכה בערב פסח במשרדים הראשיים של יד לאחים בבני ברק, בנוכחות רואה החשבון מר שלום זכריה (כשההשתתפות בהגרלה נאסרה על עובדי ופעילי יד לאחים), זכתה משפחת נח מרח' ארלוזרוב באשדוד בספר התורה. ההגרלה נערכה בין התורמים לפעילות הקודש של יד לאחים.

עם היוודע תוצאות ההגרלה בערב חג הפסח, חייגו אנשי יד לאחים מיידית למשפחת נח כדי לבשר להם על הזכייה הגדולה. אם המשפחה שענתה לטלפון הגיבה בהתרגשות עצומה לבשורה המפתיעה. "רציתי מאוד לזכות בספר התורה, אבל לא האמנתי שאנו נהיה אלו שנזכה בו", אמרה אם המשפחה והמשיכה: "אנו מודים לבורא עולם על שזיכה אותנו במתנה גדולה של שמחת ספר תורה שעמה נכנס לחג הפסח. זה ממש התגשמות החלום שליווה אותנו כל השנים". מיד לאחר מכן ניגש בעלה לטלפון ואמר בקול נרגש: "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה".

לאחר החג, כשהתקשרו מיד לאחים למשפחת נח כדי לברר להיכן יכניסו את ספר התורה, אמרו בני המשפחה כי החליטו להכניס את ספר התורה ברוב פאר והדר לבית הכנסת השכונתי באשדוד, בו מתפללים כל בני המשפחה, לעילוי נשמת הוריהם של שני בני הזוג. בשיחה היה חשוב להם גם להבהיר כי תרומתם ליד לאחים לא נעשתה כדי לזכות בספר התורה אלא על מנת להיות שותפים בזכות הגדולה של מצוות פדיון שבויים והצלת נפשות מישראל.

ביד לאחים מבקשים להודות לתורמים הרבים שנענו בלב רחב ובנפש חפצה למגבית חג הפסח ובכך נותנים מנוף נוסף להגברת פעילות הארגון במצוות פדיון שבויים ברחבי הארץ.


 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100