הפעל עצור
  • 1
  • 2
  • 3

ביום שישי ט"ו באב (31.7), מעמד תפילה למעוכבי זיווג בעמוקה

ביום שישי ט"ו באב (31.7), הידוע כיום סגולה לזיווגים, יקיים יד לאחים מעמד תפילה מיוחד "לזיווג הגון בקרוב". את המעמד יערכו עשרה תלמידי חכמים מעיר הקודש צפת על ציונו של התנא יונתן בן עוזיאל בעמוקה. המעמד יוקדש כולו לתפילה ולהזכרת שמות מעוכבי השידוך אשר שמותיהם יישלחו מבעוד מועד למוקד יד לאחים.

מהוועדה המכינה נמסר כי המעמד שיערך בט"ו באב - עליו נאמר "לא היו ימים טובים בישראל כחמישה עשר באב", ייפתח ביום שישי בשעה 12:30 בצהריים עם הקפת הציון הקדוש שבע פעמים. מיד לאחר מכן יאמרו תלמידי החכמים בהתעוררות גדולה מזמורי תהילים ויערכו הדלקת נרות על הציון הקדוש, בהתאם למסורת המיוחסת לקדושי בית אבוחצירא זצוק"ל ושליט"א.

בתום התפילה יתקעו תלמידי החכמים בשופרות ואז, כשההתעוררות תהיה בשיאה, יקראו מניין תלמידי החכמים את שמות מעוכבי השידוך לזיווג הגון בקרוב.

יצויין, כי מיד עם הפרסום הראשוני על מעמד התפילה הצפוי הוצף המוקד המיוחד שנפתח בפניות רבות מכל גווני הקשת. רבים מהפונים סיפרו בהתרגשות על ישועות שחוו מכריהם ובני משפחותיהם בתפילה הקודמת שנערכה בט"ו באב אשתקד, מה שגרם להם להזדרז לתרום ולשגר את שמותיהם למעמד הנדיר שכמותו יש רק אחת בשנה.


להעברת שמות רווקים/ות לחצו כאן 


או חייגו למוקד יד לאחים 9234*

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100